bullet03

Гарантія

Ми розуміємо, наскільки важлива для вас ваша техніка. Тому підходимо до ремонту дбайливо, з усією матеріальною відповідальністю та надаємо гарантію на надані послуги строком на 3 місяці.

Прийом
пристрою

При прийомі на ремонт ми з ваших слів документуємо проблеми вашого пристрою, а також робимо первинний огляд, під час якого аналізуємо його стан та наявність зовнішніх дефектів: тріщин, подряпин та інших пошкоджень корпусу.

На цьому етапі наш фахівець озвучить вам лише зразкові терміни та вартість ремонту – остаточно вони будуть відомі після діагностики.

Безкоштовна
діагностика

Після прийому пристрою ми діагностуємо проблеми, які були заявлені вами при здачі в наш сервісний центр. Якщо в техніці є інші відомі вам проблеми, краще повідомляти про це майстру відразу, на етапі прийому.

Іноді під час діагностики можуть бути виявлені інші приховані пошкодження пристрою. Особливо висока ймовірність цього, якщо раніше ви вже здавали його на ремонт в інші сервісні центри, кидали або заливали. Тоді вартість та терміни, заявлені на першому етапі, можуть відрізнятися. Про це та про інші результати діагностики ми обов’язково проінформуємо вас по телефону, погодимо з вами цінуемя ремонта.

Якщо в процесі роботи з’ясується, що змінилися терміни постачання комплектуючих або ціни, ми проінформуємо вас додатково.

У деяких випадках ми залишаємо за собою право відмовити клієнту у наданні послуг. Наприклад, якщо у наших постачальників відсутня необхідна запчастина або ремонт пристрою недоцільний через його високу складність і низьку вартість.

Умови
гарантія

Гарантія на всі проведені нами ремонтні роботи та встановлені запчастини складає 3 календарні місяці. Однак є випадки, на які вона не поширюється. Перерахуємо їх нижче.

Звертаємо вашу увагу на те, що внаслідок деяких ремонтних робіт (наприклад, при перепрошивці пристрою) може загубитися інформація, що зберігається на ньому. Наш сервісний центр не несе відповідальності за втрачені дані (фото, відео, документи). Тому радимо вам якомога зберігати цінну інформацію на сторонніх носіях перед зверненням до нас.